17.01.2023
Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Engelli, Eski Hükümlü ve Aşçı İşçi Alımında Noter Kurasına Katılacaklar Hakkında Duyuru

​Bölge Müdürlüğümüze bağlı işyerlerine Bilecik ili için 3 adet Engelli, 2 adet Eski Hükümlü, Bursa İli için 2 adet Engelli, Yalova İli için 1 adet Engelli olmak üzere toplamda 8 adet daimi işçi.

Bursa İli Gemlik, İnegöl, İznik ve Karacabey Orman İşletme Müdürlüğü emrine 1 er adet aşçı geçici işçi olmak üzere toplamda 4 adet işçi geçici alımı yapılacaktır.

Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü OSTİM Hizmet Merkezi tarafından ekte yer alan işyerlerimize yapılan başvurulardan talep edilen kontenjan sayısının 4 katı kadar asil ve 4 katı kadar yedek aday Noter huzurunda 25/01/2023 Çarşamba günü saat 10:00'da, Altınova Mahallesi İstanbul Caddesi 4. Km No:420/1 Osmangazi/ BURSA adresinde bulunan Bursa Orman Bölge Müdürlüğü Sosyal Tesislerinde çekilecek kura ile belirlenecektir. Başvuru sayısı talep edilen işgücü sayısının 4 katını geçmeyen pozisyonlar için noter kurası çekilmeyecektir. Tüm listeler için Noter Kura çekilişi Bursa İlinde yapılacaktır.

“Öncelikli Olanlardan Kuraya Katılacaklar" talep edilen işgücü sayısının 4 katından az olması halinde kuraya tabi tutulmayacaktır. Noter kurasından çıkan asil ve yedek adaylar Bölge Müdürlüğümüz web sayfasında duyurulacak olan tarih aralığında evrak teslimi yapacaktır.

Noter huzurunda çekilen kura sonuçları 27/01/2023 tarihine kadar Bölge Müdürlüğümüz (https://bursaobm.ogm.gov.tr) web sayfasında ilan edilecektir.

Bu duyuru tebliğ mahiyetinde olup, adaylara ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

İlanen duyurulur.


Yazdır