11.11.2022
Bursa'da #TürkiyeYüzyılınaNefes Olduk

​11 Kasım Milli Ağaçlandırma Gününde #TürkiyeYüzyılı'na Nefes Olmak adına fidanlarımızı toprakla buluşturduk. Sayın Valimiz Yakup CANBOLAT, Bursa Milletvekili Zafer IŞIK, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur AKTAŞ, Cumhuriyet Başsavcı Vekili Mustafa DEDE, sivil toplum kuruluşları ve kıymetli öğrencilerimizin katılımları ile gerçekleştirilen tören Bursa Orman Bölge Müdürümüz Esat ŞİMŞEK'in açılış konuşmaları ile başladı.

Konuşmalardan sonra dikim alanında katılımcılar ile birlikte fidan dikimleri gerçekleştirildi. Dikim alanında Bölge Müdürümüz Esat ŞİMŞEK'in yanı sıra, Bölge Müdür Yardımcımız Ali YAPMIŞ, Bölge Müdür Yardımcımız Ali UZUNCAN ve Bölge Müdür Yardımcımız Tuncay CAN ile birlikte Orman Bölge Müdürlüğümüzün teknik ve idari personelleri katılımcılar ile birlikte fidan dikimi gerçekleştirdikten sonra katılımcılara çeşitli hediyeler dağıttı.

11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü'nü Bursa'da değerli katılımcılar ile birlikte #YeşilVatan ve #TürkiyeYüzyılı'na Nefes Ol sloganları ile bayram havasında kutladık.Yazdır