25.02.2022
Bölge Müdürlüğümüzde Logo Tasarım Yarışması Ödül Töreni Yapıldı

Bursa Orman Bölge Müdürlüğümüzce hazırlanan “Liselerarası Online Logo Tasarım Yarışması"nda dereceye giren eser sahiplerine ödülleri verildi.

Bölge Müdürlüğümüz yerleşkesinde düzenlenen törene Bölge Müdürümüz Mustafa Ülküdür, Bölge Müdür Yardımcısı Ali Yapmış, Bölge Müdür Yardımcısı Ali Uzuncan, bölge müdürlüğümüz üst yönetimi, Osmangazi Borsa İstanbul MTAL Müdürü Nur Tutkun, öğretmenler Seçil Kaçar , İsmail Gugul, Ali Kemal Aydıner, öğrenciler ve veliler katıldı.

Bölge Müdürümüz Mustafa Ülküdür törende yaptığı konuşmasında, yarışmaya katılan her bir eserin çok değerli ve güzel olduğunu söyledi. Yetenekli gençleri özgün tasarımlarından dolayı tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

Seçici kurul tarafından yapılan değerlendirmede Merve Nur Uçak birinci, Irmak Ak, Hanife Aydın, Esra Arı ve Eslem Gürel ikinci, Büşra Nur AY, Zeynep Sönmez, İlayda Kamalı ve Eslem Akyol üçüncü oldu.

Bölge Müdürlüğümüzce yarışma anısına yarışmaya katılan tüm eser sahipleri ve seçici kurul adına Bursa'da 1 (bir) adet fidan dikildi. Törende yetenekli gençlerimize ödüllerinin yanı sıra adlarına dikilen fidan sertifikası ve katılım sertifikaları da verildi.

Yarışmaya katılan gençlerimize,

Gençlerimize rehberlik eden öğretmenlerimize,

Desteklerini esirgemeyen okul idarecilerine

Teşekkür ederiz.​Yazdır