25.03.2022
Türk Defnesi Futbol Turnuvası Şampiyonu Orhaneli OİM Takımı Oldu

21 Mart Ormancılık Günü ve Orman Haftası kutlamaları kapsamında Bölge Müdürlüğümüz Tertip Komitesinin düzenlediği Türk Defnesi Futbol Turnuvasında kupayı kazanan takım Orhaneli OİM oldu.

Bölge Müdürlüğümüzden 14 takımın katıldığı lig usulü yapılan turnuvanın final maçı öncesinde Bursa OBM Yönetim ve İşletme Müdürleri arasında yapılan "Şöhretler" maçının galibi İşletme Müdürleri oldu.

Mustafakemalpaşa OİM ile Orhaneli OİM arasında oynanan final maçında takımlar berabere kaldı. Maçta uzatmaların ardından penaltı atışlarına gidildi. Orhaneli OİM takımı Mustafakemalpaşa OİM karşısında 5-4 skorla kupanın sahibi oldu.

Orhaneli OİM Şampiyonluk kupasını kazanırken Mustafakemalpaşa OİM ikincilik, Bursa OİM üçüncülük kupasının sahipleri oldular.

Tertip komitesinin değerlendirmeleri sonucunda İnegöl OİM ve Gemlik OİM takımları Fair Play kupasına, Yangın Harekat, Bozüyük OİM ve Karacabey OİM takımları da Centilmenlik kupasına layık görüldüler.

Bölge Müdürümüz Mustafa Ülküdür, Bölge Müdür Yardımcıları Ali Yapmış ve Ali Uzuncan, şube ve işletme müdürleri ile bölge müdürlüğü personelinin katıldığı ödül töreninde takımlara kupaları Bölge Müdürümüz Mustafa Ülküdür tarafından verildi.

Bölge Müdürümüz Mustafa Ülküdür Bölge Müdür Yardımcısı Ali Uzuncan başkanlığında OİP Şube Müdürü Şükrü Açıcı, İP Şube Müdürü İhsan Gönül, OYM Şube Müdürü Suat Ünal, BİS Şube Müdürü Sercay Güzel ve BİL Şube Müdürü Mevhibe Gündinç'ten oluşan tertip komitesine ve TFF hakemleri Nurdan Temel, Deniz Kula ve Hüseyin Bay'a ile turnuvaya katılan tüm takımlara ​katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdi.Yazdır