Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
03.06.2013
İnegöl, Keles ve Yalova İşletme Müdürlükleri Sertifikasyon Ön Değerlendirmesi Başladı

3 Haziran 2013 Pazartesi günü ön değerlendirme yapmak üzere sertifikasyon ihalesini alan firmadan Baş Denetçi Orman Mühendisi Bojan Curiç ile Denetçiler Orman Mühendisi Doç. Dr. Ahmet Sıvacıoğlu ve Orman Yüksek Mühendisi Mevlüt Doğan’dan oluşan heyet Bursa Orman Bölge Müdürlüğüne geldi.

Değerlendirme heyeti, Bursa Orman Bölge Müdür Yardımcısı Hasan Bozan, Orman İdaresi ve Planlama, İşletme ve Pazarlama, İzin ve İrtifak, Makine ve İkmal, Orman ve Köy İşleri, Odun Dışı Orman Ürün ve Hizmetleri, Silvikültür, Ağaçlandırma Şube Müdürleri ile İnegöl, Keles ve Yalova Orman İşletme Müdürleri ile toplantı yaptı.

Baş Denetçi Bojan Curiç, sertifikasyon sürecini, ön değerlendirme yapmadaki hedeflerini özetledi. Sertifikasyon sürecini; doküman inceleme, arazi gözlemleri ve paydaşlarla görüşme şeklinde tanımlayan Baş Denetçi Drujic, sertifika verilmesinden sonra da her yıl haberli ve haber vermeden denetimlerin olacağını ifade ederek sözlerini tamamladı.

İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü İmdat Demir, Bursa Orman Bölge Müdürlüğü ve sertifikasyon sürecine alınan işletmeler, sertifikasyon sürecinde yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Heyet, büro çalışmalarının ardından, sertifikasyona konu işletme müdürlüklerinde çalışma programına devam ediyor.


Yazdır