Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
03.02.2020
Hizmet İçi Eğitim Semineri Başladı

Bursa Orman Bölge Müdürlüğünün, 3-7 Şubat arasında Yalova’daki Hizmet İçi Eğitim Semineri başladı.

Bölge Müdürü Yalçın Akın, Bölge Müdür Yardımcısı, Şube Müdürleri, İşletme Müdürleri, Fidanlık Müdürü, İşletme Şefleri ve Saymanların katılımıyla gerçekleşecek eğitimde; mevzuat ve mevzuattaki güncel değişiklikler, uygulamada karşılaşılan problemler ve çözüm önerileri,bilgi ve deneyimlerin paylaşılması ve geliştirilmesi ile çalışmalarda verimliliğin artırılması konu başlıkları yer alacak.
Bölge Müdürü Yalçın Akın; “2019 yılında sizlerin gayretleriyle programlarımızı tamamlayarak verimli ve başarılı çalışmalar gerçekleştirdik. Emeği geçen herkese göstermiş olduğu gayretten dolayı teşekkür ediyorum. Başarı ekip çalışması ile mümkündür. Ortak paydamız işimiz, mefkuremiz başarılı olmaktır. Ekibimize yeni katılacak meslektaşlarımızla birlikte 2020 yılında bir önceki yıldan daha başarılı çalışmalar yapılacağına inanıyorum” dedi.
Eğitim programı öncesinde;2019 program hedeflerinin gerçekleşmesini sağlayan Şube Müdürlerine "Teşekkür Belgesi", Üretim faaliyetlerinde üstün gayret gösteren ve hedeflerin üzerinde çalışmalar gerçekleştiren İşletme Müdür ve Şeflerine "Başarı Belgesi" verildi.​

Yazdır